Coś się skończyło, coś się zaczyna..

Zapraszamy do lektury wszystkie osoby związane z naszym klubem w sposób pośredni i bezpośredni.

Dobiegają końca wakacje więc czas na nowy Sezon !

W związku z ciągłym rozwojem Klubu, czeka nas wiele wyzwań.

Główne z nich to organizacja treningów w dwóch miejscowościach:

Kostomłoty:

Rakoszyce:

Chcielibyśmy podziękować Wszystkim, którzy wspierali nas od początku naszej działalności włącznie z Rodzicami, Urzędnikami Gminy Kostomłoty,Dyrektorom Szkół i Przedszkola,Lokalnymi Przedsiębiorcami i Kibicom Piłki Młodzieżowej.

Chcemy również podziękować Pani Agnieszce Sudoł, za dotychczasowy wkład w rozwój naszego Klubu, oraz Pani Agacie Różańskiej za wolontariackie sesje zdjęciowe dla naszych zawodników.

W najbliższym czasie czeka nas kilka istotnych zmian:

- od Września składki członkowskie będą wpłacane TYLKO u Trenera Mateusz Partyki

- rozdane zostaną NOWE deklaracje członkowskie - okres inicjujący zakończony

- Wpłaty na wyjazdy na mecze Śląska Wrocław będą pobierane TYLKO do dwóch dni poprzedzających spotkanie (rezerwacja miejsca w autobusie jest bezzwrotna ! )

- do klubu dołączyło 2 młodych Trenerów : Grzegorz Drozdek oraz Grzegorz Liberek

Więcej informacji oraz plan rozwoju na kolejny rok na spotkaniu rodziców:

Kostomłoty Wtorek 2.09 17:15 Hala Sportowa

Rakoszyce Środa 3.09 16:00 Hala Sportowa

W okresie letnim nawiązaliśmy współpracę z Kancelarią Adwokacką Marcin Andreasik oraz FOiK " Słonecznik" - dążymy do jeszcze lepszej efektywności działania, a prawne wsparcie merytoryczne i zajęcia profilaktyczne ze strony Fundacji sprawiają, że w nowym sezonie będziemy jeszcze mocniejsi.

Zarząd KP Młode Wilki

Wiadomości (utwórz nową)